Westerlo.info

De site voor en door Westerlo
woensdag, 21 augustus, 2019 - 01:44

Samenstelling nieuwe gemeenteraad

De gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn bestaan uit 27 leden. Ze vergaderen een keer per maand in de raadzaal van het gemeentehuis: eerst is het gemeenteraad, aansluitend volgt de raad voor maatschappelijk welzijn. Iedereen is welkom op de openbare vergadering. Voorzitter Maurice Van Hemelen zit de raad voor. Algemeen directeur Jo Vankrunkelsven maakt het verslag.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2018 behaalde CD&V 14 zetels, N-VA 6 zetels, Open en Positief Westerlo 4 zetels, Vlaams Belang 2 zetels en Groen 1 zetel. De meerderheid bestaat uit 14 raadsleden van CD&V, in de minderheid zitten N-VA (6 zetels), Open en Positief Westerlo (4 zetels), Vlaams Belang (2 zetels) en Groen (1 zetel). Op 2 januari 2019 vond de installatievergadering van de gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn plaats. De volgende gemeenteraadsverkiezingen vinden plaats op zondag 13 oktober 2024. De gemeenteraad blijft in functie tot december 2024.

   

Chris Beenens (Open & Positief Wlo)

Gravin de Merodestraat 5 Heultje
0475 63 92 45
beenens_chris@hotmail.com
°7 november 1959

verkozen op lijst Open en Positief Wlo

Flor Celen (Vlaams Belang)

Gildenstraat 70 Tongerlo
014 72 08 16 en 0488 48 55 33
flor.celen@hotmail.com
°23 september 1961

verkozen op lijst Vlaams Belang

   

Maïte Croux (Open & Positief Wlo)

Stippelberg 223 Heultje
0478 99 23 68
maitecroux@gmail.com
°3 januari 1996

verkozen op lijst Open en Positief Wlo

Frans De Cock (Open & Positief Wlo)

Hogeheide 12 Heultje
0495 54 89 29
decock.weckhuysen@gmail.com
°7 januari 1956

verkozen op lijst Open en Positief Wlo
fractieleider

   

Iris De Wever (N-VA)

Stippelberg 115 Heultje
016 69 54 58 en 0472 58 18 99
iris.dewever@telenet.be
°24 november 1962

verkozen op lijst N-VA
fractieleider

Ronny Goossens (Vlaams Belang)

Industrieweg 55 Heultje
0495 54 02 36
goossens.ronny2@gmail.com
°10 februari 1961

opvolger van Nancy Ceuppens
sinds januari 2019
fractieleider

   

Marc Gouwkens (Groen)

Begijnenland 23 Zoerle-Parwijs
014 43 52 79 en 0474 44 91 60
marc.gouwkens@skynet.be
°28 september 1970

verkozen op lijst Groen
fractieleider

Paul Helsen (CD&V)

Nieuwebaan 19 Voortkapel
0496 16 38 73
paul.helsen@skynet.be
°28 oktober 1961

verkozen op lijst CD&V
schepen
voorzitter BCSD

   

Marie Michiels (CD&V)

Meulemanslaan 26 Tongerlo
0473 43 64 18
mariemichiels@hotmail.com
°12 april 1983

verkozen op lijst CD&V

Marleen Nevelsteen (CD&V)

Ilsestraat 88 Oosterwijk
0474 39 32 02
marleen.en.co@telenet.be
°4 juli 1977

verkozen op lijst CD&V

   

Clyde Tai-Apin (CD&V)

Jaak Lemmenslaan 34 Zoerle-Parwijs
014 54 57 17 en 0496 54 00 84
clydetaiapin@gmail.com
°26 juni 1970

verkozen op lijst CD&V
schepen

Laura Tops (CD&V)

Molenstraat 3 Heultje
0488 34 41 12
laura.tops@telenet.be
°7 juli 1997

opvolger van Lowie Thys
sinds januari 2019

   

Myriam Valgaeren (Open & Pos. Wlo)

Bergveld 69 Zoerle-Parwijs
014 54 66 60 en 0475 42 66 60
mvalgaeren@gmail.com
°7 september 1963

opvolger van Dora De Cock-Weckhuysen
sinds januari 2019

 Winny Van Calster (CD&V)

Kastanjestraat 29 Voortkapel
014 26 46 09 en 0476 35 46 09
winny.van.calster@telenet.be
°18 augustus 1970

verkozen op lijst CD&V
fractieleider

   

Giel Van den Broeck (N-VA)

Kapelstraat 51 Tongerlo
0478 24 41 43
giel.vandenbroeck@n-va.be
°4 september 1988

verkozen op lijst N-VA

Maurice Van Hemelen (CD&V)

Arthur Sterckxstraat 16 Westerlo
014 54 18 15
maurice.vanhemelen@proximus.be
°5 juli 1947

verkozen op lijst CD&V
voorzitter gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn

   

Guy Van Hirtum (CD&V)

Geelse straat 72 Tongerlo
014 54 81 92 en 0477 40 70 60
guy.vanhirtum@skynet.be
°4 april 1959

verkozen op lijst CD&V
burgemeester en voorzitter vast bureau

Nancy Van Hoof (N-VA)

Hoogveld 46 Oosterwijk
0477 88 04 34
nancy.vanhoof@n-va.be
°12 januari 1964

opvolger van Jan Ceulemans
sinds januari 2019

   

Hans Van Lommel (CD&V)

Hofstraat 18 Oevel
0477 24 07 01
hans.van.lommel@telenet.be
°19 januari 1970

verkozen op lijst CD&V

Katrijn Van Riet (N-VA)

Molenwijk 51 Tongerlo
0476 69 02 60
katrijn.vanriet@gmail.com
°27 februari 1971

opvolger van Herman Wijnants
sinds januari 2019

   

Kelly Verboven (CD&V)

De Reid 43 Oosterwijk
014 26 62 49 en 0478 63 04 63
linkel_verboven@hotmail.com
°17 juli 1980

verkozen op lijst CD&V
schepen

Harri Verbraecken (CD&V)

Drie Engelenstraat 27 Tongerlo
014 23 40 95 en 0478 41 79 35
harri.verbraecken@telenet.be
°26 april 1946

verkozen op lijst CD&V

   

Patrick Vercauteren (N-VA)

Pastoor Binckstraat 5 Heultje
0473 67 12 22
patrick.vercauteren@n-va.be
°19 oktober 1958

verkozen op lijst N-VA

Filip Verrezen (CD&V)

Lammendries 12 Oevel
014 23 41 64 en 0475 55 24 84
filip@verrezen.be
°14 augustus 1973

verkozen op lijst CD&V
schepen

   

Bert Wellens (N-VA)

Vijfhuizenstraat 13 Zoerle-Parwijs
0478 96 79 83
bert.wellens@n-va.be
°12 januari 1968

opvolger van Pascal Kwanten
sinds januari 2019

Kristof Welters (CD&V)

Hoog Heultje 42 Heultje
0497 03 79 97
kristof.welters@telenet.be
°28 december 1978

verkozen op lijst CD&V
schepen

   

Tinne Wuyts (CD&V)

de Trannoyplein 10 Tongerlo
0496 95 70 53
tinne.wuyts@hotmail.com
°21 januari 1981

verkozen op lijst CD&V
schepen

Navigatie

Sponsors

Enquete of Kwis

In welk boek van Willem Elsschot spelen de kastelen van de Familie De Merode een rol.

Tweets voor en door Westerlo